Korzyści z Google Moja Firma

Korzyści z Google Moja Firma

GoogleIstnieje wiele sposobów, w jakie wpis w Google Moja Firma może przynieść korzyści Tobie i Twojej firmie po prostu dzięki samemu uruchomieniu i optymalizacji. Poniżej znajduje się tylko kilka z wielu powodów:

  • Ulepszone lokalne SEO

Listy Google Moja Firma poprawiają Twoje lokalne pozycjonowanie poprzez powiązanie Twojej firmy i witryny z lokalizacją za pomocą informacji, które podajesz. Pozwala to szybciej i skuteczniej kierować lokalny ruch wyszukiwania firm. Kierowanie na ten ruch wyszukiwania może być bardzo efektywne dla Twojej firmy, ponieważ ruch ten ma zwykle wysoką konwersję dzięki wykorzystaniu Google Moja Firma.

Google Moja Firma

Można to zrobić, upewniając się, że numer telefonu i adres internetowy firmy są zarówno widoczne, jak i wyraźne we wpisie w Google Moja Firma.

 

  • Ulepszone interakcje z konsumentami

Zarządzanie wpisem w Google Moja Firma może z łatwością usprawnić interakcje z klientami. Można to ponownie zrobić za pomocą rozszerzenia telefonu w Google. Umożliwienie klientom bezpośredniego kontaktu z Tobą za pomocą jednego kliknięcia. Ale jest to również możliwe dzięki recenzjom.

Dzięki recenzjom na liście Google Moja Firma możesz czytać i odpowiadać na dowolne z nich. Pomogłoby to również w budowaniu zaufania wśród istniejących i nowych użytkowników, którzy prawdopodobnie sprawdzają Twoje recenzje, aby zdecydować, czy skorzystać z Twojej firmy.

  • Posty w Google

Podobnie jak posty na Twojej tablicy na Facebooku, posty Google składają się na ogół ze 100-300 słów z opcją dodania zdjęcia lub wideo oraz przycisku akcji z linkiem do Twojej witryny

Projektowanie wizytówki firmy w Google Moja Firma

Istnieją cztery rodzaje postów. Wpisy „Co nowego” są aktywne przez siedem dni, a następnie są usuwane. Tworząc posty o ofertach i wydarzeniach, musisz podać datę początkową i końcową, po których wiadomość wygaśnie. Dlatego ważne jest częste wysyłanie postów.

Jeden rodzaj postów nie jest wyświetlany na głównej ścianie Google Moja Firma. Posty o produktach są przenoszone na zakładkę Produkt i można nimi zarządzać bezpośrednio w Edytorze produktów. Ta funkcja jest dostępna tylko dla małych i średnich firm. Ta funkcja jest wyjątkowo niewykorzystana, co prawdopodobnie oznacza również bardzo cenną. 

W przypadku firm, które już publikują na Facebooku, łatwo jest skopiować te treści do GMB. 

Marketingowe korzyści z postów Google są prawdopodobnie oczywiste. Wezwania do działania zachęcają klientów do kliknięcia, kierując ich do Twojej witryny. Docieranie do klientów tam, gdzie się znajdują, ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia sprzedaży. Jeśli korzystasz już z Facebooka, Twittera lub Instagrama, rozszerzenie zasięgu na Google to kolejny prosty krok. Nawet jeśli jeszcze Cię nie ma na Google, GMB to intuicyjna platforma, która ułatwi rozpoczęcie marketingu online bardzo prosto. 

Jako dodatkową zachętę do korzystania z Postów Google, rozważ korzyści związane z pozycjonowaniem. Według niezależnych badań wielu organizacji „sygnały z Google Moja Firma stanowią obecnie 25% najważniejszych czynników rankingowych dla lokalnego pakietu Google”. Utrzymując aktywność GMB, dajesz Google do zrozumienia, że ​​Twoja firma jest opłacalnym wyborem dla klientów.

Celem Google jest zapewnienie wyszukującym najlepszego rozwiązania ich problemu. Spójrz na swoją wizytówkę w Google. Czy przekazujesz Google informacje potrzebne do zrozumienia oferowanych przez Ciebie produktów i tego, kogo obsługujesz? Co można by poprawić? Pamiętaj, że Google nie ma ludzi, którzy podróżują po każdej kawiarni i salonie fryzjerskim, aby sprawdzać wrażenia. Najlepszym opiniotwórcą możesz być Ty na podstawie informacji zamieszczonych przez Ciebie w Internecie.

Google

  • Zdjęcia i filmy

Wizualizacje to doskonały sposób na przyciągnięcie potencjalnych klientów. Pokazują, czego mogą spodziewać się goście podczas wizyty, na przykład Twoje obiekty, produkty, a nawet personel. Dodanie obrazu Twojego logo pomoże zwiększyć jego rozpoznawalność, a przejrzystość informacji o Twojej firmie w Internecie zwiększa wiarygodność.

Pamiętaj, że każda osoba w internecie może publikować zdjęcia i filmy w Twojej Google Moja Firma. Dodawanie własnych treści to nie tylko podstawowy marketing, ważne jest, aby mieć pewność, że masz kontrolę nad swoim wizerunkiem online.

Jak przeprowadza się badanie słów kluczowych?

Jak przeprowadza się badanie słów kluczowych?

Jak przeprowadzić badanie (...)

https://cdn.pixabay.com/photo/2014/11/10/11/43/map-525349_960_720.png

Jak uzyskać dostęp do Google Moja Firma?

Jeśli chcesz utworzyć nową wizyt&oacu (...)

© 2023 H&D: Sitemap
533 322 539