Jak uzyskać dostęp do Google Moja Firma?

Jak uzyskać dostęp do Google Moja Firma?

Jeśli chcesz utworzyć nową wizytówkę Google Moja Firma lub zoptymalizować istniejącą, którą przygotował dla Ciebie Google, wykonaj poniższe czynności, które pomogą Ci uzyskać dostęp do GMB i go utrzymywać:

Google Moja Firma

Utworzenie nowego Google Moja Firma

- Aby rozpocząć, musisz odwiedzić adres internetowy https://www.google.com/business/. Tutaj musisz się zarejestrować / zalogować.

- Po zalogowaniu się będziesz musiał przejść przez proces prawidłowego wprowadzania wszystkich danych swojej firmy.

- Po wyświetleniu monitu o lokalizację, jeśli masz fizyczny adres, możesz go wprowadzić tutaj. Jeśli jednak nie masz fizycznej lokalizacji, możesz wprowadzić lokalizację strony internetowej, która będzie wyświetlana zamiast zmapowanej lokalizacji fizycznej.

- Jeśli przeszedłeś przez proces wprowadzania poprawnych i najbardziej odpowiednich danych do swojej witryny, w tym danych kontaktowych, które chcesz udostępnić, będziesz musiał kliknąć `` Zakończ '' i wybrać sposób weryfikacji swojego GMB za pomocą danych kontaktowych, które dał.

- Po zweryfikowaniu Google Moja Firma będzie aktywna i w pełni dostępna, abyś mógł zakończyć optymalizację.

Google Moja Firma

Jak uzyskać dostęp do istniejącej Google Moja Firma?

Czasami, zdarza się również i tak że, Google bierze to w swoje ręce, aby założyć GMB dla aktywnie działających firm. Oznacza to, że czasami będziesz musiał zaktualizować lub całkowicie zmienić informacje lub zawartość.

Uzyskanie dostępu do tego często może być trudne i zająć trochę czasu. Aby pomóc Ci uzyskać dostęp do istniejącej Google Moja Firma zarządzana przez Google lub kogoś innego, należy zwrócić się do Google i rozpocząć proces tak, jakbyś tworzył nową wizytowkę Google Moja Firma. Podczas wpisywania nazwy firmy powinna pojawić się lista z podpowiedziami o istniejących wizytówkach, następnie dopasuj wskazaną - którą po prostu kliknij i wykonaj proces weryfikacji.

Jeśli jednak Twoje konto GMB należy do kogoś innego, będziesz musiał ponownie poprosić o dostęp do Google Moja Firma, wykonując ten sam proces znajdowania firmy w Google Moja Firma. Następnie, aby się zweryfikować, będziesz musiał wysłać prośbę, która zostanie dostarczona na adres e-mail, do którego należy wpis.

Czasami może to być stary adres e-mail, do którego nie masz już dostępu. Ale znowu musisz przejść przez ten sam proces, a wiadomość e-mail z prośbą zostanie skierowana na adres e-mail powiązany z wpisem w Google Moja Firma. Google ma wtedy automatyczny system, w którym jeśli żądanie nie zostanie zaakceptowane lub odrzucone w ciągu 7 dni, zostanie automatycznie zaakceptowane i będziesz mieć dostęp do konta.

Dziękuję za przeczytanie tego wpisu na blogu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Google Moja Firma lub którejkolwiek z naszych cyfrowych usług marketingowych, skontaktuj się z nami pod numerem 533 322 539. Alternatywnie możesz odwiedzić naszą stronę kontaktową, aby wysłać nam wiadomość.

Korzyści z Google Moja Firma

Korzyści z Google Moja Firma

(...)

https://cdn.pixabay.com/photo/2017/01/04/20/15/web-design-1953128_960_720.jpg

Wykorzystywanie mediów społecznościowych do marketingu treści

Plan treści powinien (...)

© 2023 H&D: Sitemap
533 322 539