Trendy cyfrowe 2021 - na co zwrócić uwagę

Trendy cyfrowe 2021 - na co zwrócić uwagę

Pandemia koronawirusa wywołała cyfrową transformację, która przeniosła miliony ludzi do internetu i prawdopodobnie będzie tak postępować do 2025 roku. Pomiędzy Facebookami, Instagramem, Twitterem i TikTok ludzie konsumują treści w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widzieli. 

Trendy 2021

Filmy są nadal ulubionym sposobem przeglądania treści przez konsumentów, a ogólny odsetek treści wideo w III kwartale wzrósł do 28,8%. W rzeczywistości, po obrazach, które stanowią 70% wszystkich treści na Facebooku, filmy są drugim najpopularniejszym rodzajem postów na platformie. 

Obecnie stanowią 17% wszystkich treści na Facebooku, pokonując aktualizacje statusu i udostępnione linki. Facebook właśnie opublikował Raport o tematach i trendach 2021 z Facebook IQ , w którym analizują cztery regiony - Azję i Pacyfik, Europę, Amerykę Łacińską i Amerykę Północną - oraz osiem krajów w nich, zagłębiając się w tematy rozmów, które nabrały rozpędu na Facebooku i Instagramie oraz oceniając zwyczaje i zainteresowania, które odzwierciedlają.

Badania Facebooka wykazały, że

„W okresie od marca do stycznia 2021 r. Wydatki na handel elektroniczny wzrosły o 29% z miesiąca na miesiąc, ponieważ ludzie szukali potrzebnych rzeczy w Internecie, a prawie połowa polskich kupujących online zgłosiła, że ​​od marca do kwietnia 2021 r. Po raz pierwszy korzysta z co najmniej jednej nowej cyfrowej platformy zakupowej. Wśród nowych trendów zakupowych pojawiają się boksy abonamentowe, które co miesiąc dostarczają ludziom nowy wybór napojów i przekąsek, kosmetyków i witamin. W czasach, gdy harmonogramy ludzi i otoczenie są w inny sposób przewidywalne, rozpakowanie tych dostaw zapewnia bardzo potrzebne szczęście”.

Trendy nadal pokazują, że konsumenci są otwarci i chętni do korzystania z cyfrowych platform zakupowych, zwłaszcza w celu uniknięcia podróży do międzynarodowych korporacji detalicznych.

Sprzedaż w małych firmach została głęboko dotknięta zamknięciami rządowymi i teraz ważniejsze jest, aby zawsze mieć obecność cyfrową, która daje potencjalnym klientom miejsce do robienia zakupów online.

Dlaczego często warto czyścić pamięć podręczną komputera

Dlaczego często warto czyścić pamięć podręczną komputera

Kiedy odwiedzasz (...)

https://cdn.pixabay.com/photo/2015/01/20/13/13/ipad-605440_960_720.jpg

SEO a SEM

Te dwa terminy są często używane w (...)

© 2023 H&D: Sitemap
533 322 539